‘Murat Dalkılıç’la ilişkimiz 10 ayı geçti! Maşallah diyelim’

Murat Dalkılıç’ın sevgilisi Eda San, önceki gün Bebek’te objektiflere yansıdı. Yürüyüş yapan San, basın mensuplarıyla ayaküstü sohbet etti.

“MURAT MÜZİK PİYASASININ EN İYİLERİNDEN”

“Şarkınız sevgiliniz Murat Bey’la aynı anda çıktı. Rakip olma durumu oldu mu?” sorusuna gülerek yanıt veren San, “Öyle bir şey yok. Aynı ana denk geldi ama Murat zaten müzik piyasasının en iyilerinden. Fikir alışverişlerinde bulunuyoruz, onun fikirlerine çok değer veriyorum” dedi.

“HER ŞEY YOLUNDA”

Neşesinin yerinde olduğu gözlenen Eda San, Murat Dalkılıç ile beraberliğinden bahsederek, “10 ayı geçti bizim ilişkimiz. Her şey yolunda. Maşallah diyelim. Londra’ya git gel yapıyoruz sık sık. Son zamanlarda işlerimiz burada diye gitmiyoruz” ifadelerini kullandı.

“DOKUZ KEZ AMELİYAT OLDU”

40 yaşındaki popçunun sağlık durumuna dair bilgi veren Eda San, “Biliyorsunuz, Murat ameliyat oldu. Kötü bir süreç geçirdik birlikte. Şu anda çok daha iyi. Bayağı toparladı. Burnundan dokuz kere ameliyat oldu. Şu an bir ameliyat daha gözükmüyor. Süreci yanlış ilerledi sanırım ama umarım bir daha olmayacak. Her şey olumlu ilerliyor” şeklinde konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir