Sadece Sherlock Holmes kadar zeki biri kimin yalan söyleyerek hasta taklidi yaptığını 5 saniye içerisinde bulabilir!

Kimin hasta taklidi yaparak yalan söylediğini bulmanız için hazırlanan bu görsel, dikkatinizi ölçmek için tasarlanmış bir zeka testidir. Bu tarz zeka testlerinde, büyük ölçüde dikkatinizi toplayarak görselin içerisinde size verilen ipuçlarını fark etmeniz beklenir. Bu ipuçlarını takip ederek sizi çözüme götürecek yolu kolaylıkla tespit edebilir ve mücadelede başarı sağlayabilirsiniz.

Dikkatinizi ölçmek için hazırlanmış olan bu görselde de, 3 kişiden biri hasta taklidi yapıyor. Sizden ise bu görselde kimin hasta taklidi yaparak yalan söylediğini bulmanızı istiyoruz. Ve bu mücadelede başarılı olmak için sadece 5 saniyeniz var.

KİMİN HASTA TAKLİDİ YAPARAK YALAN SÖYLEDİĞİNİ BULKimin hasta taklidi yaparak yalan söylediğini bulmanız için hazırlanan bu görsel hem heyecan verici hem de eğlenceli vakit geçirmeniz için birebirdir. Bu tarz oyunlarda bazen mantıksal bazen de sıra dışı düşünmek sizi cevaba en kısa yoldan götürür.

Halen daha kimin hasta taklidi yaparak yalan söylediğini bulamadınız mı? Kendinize bir şans daha vererek görseli son kez gözden geçirin ve sayfayı kaydırmayı burada durdurun. Çünkü birazdan sizler için bu görsel zeka testinin çözümü paylaşacağız.

HER ACI ÇEKİYOR GİBİ GÖRÜNENE İNANMAYINEla, Lale ve Adem’in olduğu bu görselde bir kişi yalan söylüyor. Peki bu yalan söyleyen kişi karnı ağrıyan Ela mı, ayağı kırık olan Lale mi yoksa kolu kırık olan Adem mi? Kimin hasta taklidi yaparak yalan söylediğini bulamadıysanız hadi gelin çözüme birlikte bakalım.

İşte hasta olduğunu iddia eden ama aslında yalan söyleyen o kişi;Evet, görselde de belirtildiği gibi yalan söyleyerek hasta olduğunu iddia eden kişi Adem’di. Peki, siz 5 saniye süre içerisinde kimin hasta taklidi yaparak yalan söylediğini bulabildiniz mi?

İlginizi çekebilir;

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir